Denizli Devlet Hastanesi hemşire ve ebeleri olarak Hemşirelik ve Ebelik Haftası Programı kapsamında Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür ve Müdür Yardımcılarının katılımıyla toplum sağlığı bilinci teması çerçevesinde huzurevi ve çocuk evi ziyaretlerinde bulundu. Çocuklarımıza Denizli Devlet Hastanesi çalışanları tarafından hazırlanan hediyeleri teslim edildi. Programın bitişinde ise annesi hemşire olan sevgili Kemal Yılmaz, Ebe ve Hemşire ebeveyni olan çocuklarımızın resim gösterisine piyano dinletisiyle eşlik etti.